Již od rána přijížděli tuto sobotu do německého hlavního města tisíce "poutníků", aby zde načerpali síly k boji s globální hydrou. Rodiny s dětmi stejně jako "radikálové" z nacionalistických spolků z celé Evropy, či regionální politici z AfD, směřovali do centra města vlastními vozy, autobusy i vlaky. Pospolitost, která se v tu chvíli v uměle odnárodněném Německu znovu začala probouzet, má totiž zvláštní kouzlo. Bez ohledu na postavení či politickou příslušnost lidé cítí vzájemnou semknutost vůči společnému nepříteli. Tím je globální diktatura reprezentovaná v Německu a v celé Evropě mimo jiné Angelou Merkelovou, kterou si tyto světovládou posedlé kruhy vybrali za praporečníka "Nové Evropy" tak jako téměř před 100 lety Adolfa Hitlera.
Mnohdy jde o tytéž bankéřské rodiny a korporace, které po nezdařeném nacistickém a komunistickém experimentu dnes přicházejí s hybridem: ten, pečlivě pěstovaný v ideologických laboratořích od počátku šedesátých let se dnes pokouší znovu ovládnout všechny mocenské páky v Evropě i za oceánem.
Lidé intuitivně cítí, že poslední obranný val proti této mašinerii tvoří paradoxně prezidenti soupeřících velmocí. Vladimír Putin se mu vzepřel již dávno. A Donald Trump s ním za dva měsíce svede osudovou bitvu, která rozhodne o mnohém. V případě Trumpovy porážky – ať už skutečné nebo zfalšované – se svět ocitne před branami pekla horkého konfliktu s Ruskem a Čínou. Proto také na sobotní demonstraci v Berlíně vlály i vlajky mírového hnutí.
Jedním z vrcholů obrovské demonstrace bylo vystoupení synovce bývalého amerického prezidenta Roberta F. Kennedyho juniora, který se dlouhodobě angažuje v boji proti nastolení nového globálního pořádku. Ve svém vystoupení upozornil nejen na nebezpečí vlády korporací využívajících uměle vyvolané pandemie k omezení lidských svobod, ale také na podobnost dnešních globálních vládců s vůdci třetí Říše.
Právě Kennedyho vystoupení, který se dopoledne zúčastnil i protiglobalizační konference, vyděsilo kancléřku Mekelovou a její globální soudruhy snad nejvíce. Je pochopitelné, že vzpomínka na projev JFK, který takřka na stejném místě pronesl před 57 lety svůj památný projev ("Jsem Berlíňan") a dnešní vystoupení jeho synovce "na místě činu" vyvolává v internacionalistech značnou nervozitu.
Je zřejmé, že osvobození evropských zemí z bruselského chomoutu se neobejde bez otřesů především v samotném srdci Říše. Sobotní mohutná demonstrace v Berlíně ukázala, že věci se již pomalu začínají dávat do pohybu, pochopili i v PP.
Žádné komentáře:
Okomentovat