Ten, kdo se více seznámil s historií, ví, že komunistickou revoluci v Rusku financovali Rothschildové, kteří tam poslali i své kádry z USA v čele s Trockým a dále chazary z Balkánu, jako základ budoucí ČEKy.
Právě chazaři prostřednictvím vyslaných emisarů chtěli v Rusku zažehnout světovou revoluci. Právě ti tam dělali největší paseku s cílem pomstít se Rusku kvůli likvidaci jejich říše kolem r. 1000 n.l..
Ten, kdo jim do těchto plánů (po zlikvidování váhavého Lenina) hodil vidle, byl Stalin. Ten měl zájem postavit na nohy Rusko a dohnat jeho zaostalost za světem zděděnou pro předchozích carských vládách. Věděl, že pokud to neudělá, bude Rusko napadeno, poraženo a rozděleno na části, jako surovinové přívěšky, jednotlivým vítězným mocnostem. Ty mapy, mimochodem, dodnes existují, upozorňují TOP konzultovaní analytici.
Rusko v následující době dělalo skutečně velké pokroky, cíleně brzděné cizími invazemi do Ruska a následně i 2. sv. válkou. A krom toho různými funkcionáři z řad trockistů, byť v dané době skrytých. Ačkoliv v té válce přišlo Rusko o 27 mil. lidí a o cca 1.600 měst, bylo to Rusko, které mělo jako první úspěchy v kosmu ale i v dalších vědních oborech. Zůstává přitom bez diskuze, že tak rozsáhlé území nebylo schopné rychle jako celek modernizovat, vybudovat komplexní infrastrukturu atd.
Po smrti Stalina se dostávají k moci trockisté spolupracující dlouhodobě se Západem. Rusko nuceně zaostává, je postupně rozkrádáno atd., což vrcholí v období Jelcina.
A Gorbačov? Z nenápadného oblastního tajemníka KSSS velvyslancem v Británii (kvůli "zaškolení" a přípravě k předání moci v Rusku), pak návrat do Ruska, nástup do pozice generálního tajemníka a celý proces mohl být spuštěn. Byl ten kariérní postupu Gorbačova a jeho pozdější jednání snad náhodné? Ale kdepak, krom toho, kdo dnes v politice věří na náhody.
Žádné komentáře:
Okomentovat